HMT materiały ścierne

SKLEP ON-LINE

sklep
maszyny

SKLEP – PROMOCJE

PROMOCJE

KONTAKT

KONTAKT

HMT
Materiały ścierne

Firma założona w 1993 roku z siedzibą w Mrągowie zajmuje się konfekcją materiałów ściernych – jako AUTORYZOWANY Dealer włoskiej firmy SAIT Abrasivi.
Dysponując wielką bazą materiałową oraz wieloletnim doświadczeniem, oferujemy naszym klientom – w pełni trafiony do ich profilu produkcji – dobór materiałów ściernych. Pozwala to zaoszczędzić wydatki związane z zakupem tych materiałów oraz zwiększyć wydajność pracy i zminimalizować czas, a także obsługę produkcji.

metal
drewno
art. budowlane
motoryzacja

Ostatnio dodane produkty:

Bogata oferta

Od kilkudziesięciu lat jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem włoskiej firmy SAIT Abrasivi. Oferujemy materiały ścierne przeznaczone do użytku w każdej branży.

Szybka wysyłka

Wszystkie oferowane przez nas produkty dostępne są od ręki w naszym magazynie. Mogą Państwo mieć pewność, że zamówienia realizowane są w możliwie najkrótszym czasie.

Zamówienia indywidualne

Nasz zakład zajmuje się produkcją pasów bezkońcowych na zamówienie – w każdym wymiarze. Doskonała jakość, wykonane na płótnie, papierze lub z włókniny z szerokim zakresem granulacji.

Aktualności:

Pas bezkońcowy – kiedy go wykorzystujemy?

9 lipca, 2022|

Pas bezkońcowy - praktyczne zastosowanie Pas bezkońcowy należy do grupy narzędzi ściernych nasypowych. Jako narzędzie ma bardzo szeroki zakres zastosowania. Najczęściej wykorzystywany do szlifowania mechanicznego przy pomocy szlifierki. Wykorzystywany w działach takich jak [...]

Szlifowanie materiału i co później?

12 czerwca, 2022|

Szlifowanie materiału to nie wszystko Każdy z nas kto wie na czym polega szlifowanie materiału doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że materiał ten trzeba również wypolerować w odpowiedni sposób. Samo szlifowanie [...]