Poszukujemy przedstawicieli handlowych na terenach: region Krakowa oraz region Wrocławia

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna praca na rzecz pozyskiwania nowych klientów oraz utrzymywania relacji z istniejącymi klientami w obsługiwanym regionie.

  • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie oferty naszych materiałów ściernych do ich wymagań.

  • Doradztwo techniczne w zakresie wyboru odpowiednich produktów ściernych, dostosowanych do specyfikacji klienta.

  • Planowanie i realizacja cyklicznych wizyt u klientów oraz udział w targach branżowych.

  • Monitorowanie rynku i konkurencji, dostarczanie informacji zwrotnej z terenu do zespołu zarządzającego.

    Nasze wymagania

    • Wykształcenia min. średniego

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane

    • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe

    • Znajomość rynku i branży, w której działa firma

    • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami

    • Dobra komunikacja i umiejętność prowadzenia prezentacji

    • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

    • Umiejętność pracy w zespole

    • Zorganizowanie i umiejętność planowania

    • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

    • Mile widziana znajomość języka Angielskiego

    To oferujemy

    • samochód, laptop, telefon firmowy

    • bezpłatne szkolenia sprzedażowe

    • praca w doświadczonym zespole

    • wynagrodzenie prowizyjne

    • zgodnie z rejonizacją w firmie, zostaną przekazani tobie istniejący już klienci z regionu

    Benefity

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • elastyczny czas pracy

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • spotkania integracyjne

    • służbowy telefon do użytku prywatnego

    • służbowy samochód do użytku prywatnego

    • paczki świąteczne

Jeżeli jesteś zainteresowany/a prosimy o kontakt na mail: mrudnicki@hmt-abr.pl

Telefon:+48575790848