HMT – hurtownia materiałów ściernych

HMT z siedzibą w Mrągowie – producent oraz hurtownia materiałów ściernych z niemal 30 letnim doświadczeniem. Jesteśmy niezależnym producentem wielu linii produktów do profesjonalnych zastosowań w branży przemysłowej, budowlanej oraz jachtowej i samochodowej. Zajmuje się również konfekcją materiałów ściernych – jako AUTORYZOWANY Dealer włoskiej firmy SAIT Abrasivi.

Nasze produkty są rozpoznawalne w całej Europie, a innowacyjne podejście pozwoliło opracować wiele niespotykanych wcześniej rozwiązań i produktów. Dzięki konsekwentnym decyzjom i stawianiu jedynie na najwyższej jakości produkty klienci którzy raz wybrali nasze produkty –  z przekonaniem  sięgają po nie ponownie.

HMT – Producent materiałów ściernych

Hurtownia materiałów ściernych HMT dysponuje wielką bazą materiałową oraz wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy naszym klientom – w pełni trafiony do ich profilu produkcji – dobór materiałów ściernych. Pozwala to zaoszczędzić wydatki związane z zakupem tych materiałów oraz zwiększyć wydajność pracy i zminimalizować czas, a także obsługę produkcji.

Specjalizujemy się także w produkcji wielu rodzajów pasów ściernych bezkońcowych do zastosowania ze szlifierkami, pilnikami elektrycznymi, cykliniarkami i innymi urządzeniami do tego przystosowanymi.

Nasz zakład produkcyjny to nowoczesny, wydajny i stale udoskonalany park i maszynowy. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, a dzięki długoletniej strategii inwestycyjnej już teraz jesteśmy liderem w branży profesjonalnych materiałów ściernych. 

HMT – producent i hurtownia materiałów ściernych

Usługi nasze obejmują głównie konfekcję materiałów ściernych:

  • produkcję pasów ściernych bezkońcowych
  • krążków na papierze i na welurze
  • rolek
  • arkuszy i innych artykułów,

oraz sprzedaż wysokojakościowych produktów stosowanych w przemyśle meblowym, metalurgicznym, drzewnym, maszynowym, szklarskim, materiałów budowlanych, ceramiki szlachetnej jak również w branży samochodowej (blacharstwo, lakiernictwo), stoczniowej, jachtowej, odlewnictwa metali i cykliniarstwie.

Dowiedz się więcej

SAIT ABRASIVES

Założona w 1953 r. Firma SAIT ABRASIVI SpA jest obecnie jednym z najważniejszych producentów materiałów ściernych na świecie, produkującym zarówno ścierne, jak i powlekane materiały ścierne dla światowego rynku przemysłowego.

Szczególy

Technologia

Badania, rozwój, stosowanie wybranych materiałów, najnowocześniejsze technologie i dokładne systemy kontroli jakości doprowadziły SAIT do pozycji lidera na światowym rynku produktów ściernych.

Szczególy

Standardy bezpieczeństwa

Produkty ścierne SAIT są produkowane i rygorystycznie kontrolowane, aby zagwarantować bezpieczeństwo operatorów w odpowiednich warunkach użytkowania. Maszyny użytkownika muszą mieć odpowiednią moc i prędkość, w warunkach dobrej …

Szczególy

Certyfikaty

Wszystkie nasze produkty podlegają ścisłej kontroli jakości w celu zagwarantowania bezpieczeństwa użytkowania. Proces ten potwierdzony jest akredytacją ISO 9001, którą SAIT osiągnął przez cały cykl produkcyjny…

Szczególy