Zgłoś się i otrzymaj DARMOWE krążki HMT Aero Multipad do szlifowania gładzi!

Chcemy poznać Twoją opinię odnośnie naszego najnowszego produktu. Jeśli chcesz przetestować nasze krążki do szlifowania gładzi – zgłoś się koniecznie. W zamian na opinię (publiczną udostępnioną na profilu firmowym na Facebooku) wyślemy Tobie pakiet 3 krążków dowolnej granulacji wybranej przez klienta/uczestnika do testów.

Zasady uczestnictwa:
 • Akcja skierowana jest do firm bądź osób pracujących w branży remontowo budowlanej, mających profil / stronę firmową na Facebooku.

 • Zgłoś się w komentarzu pod postem na Facebooku podając link do firmowego profilu na Facebooku
 • Wyślemy Tobie do testu nasze nowe krążki do szlifowania gładzi – HMT Aero Multipad (3 sztuki, dowolnej granulacji wybranej przez klienta/uczestnika)

 • Wykorzystaj je podczas prac remontowo budowlanych związanych ze szlifowaniem gładzi gipsowych

 • Zrób kilka zdjęć podczas pracy z nimi i napisz co myślisz. Fajnie gdybyś porównał je do dotychczasowych krążków które stosowałeś

 • Podziel się opinią na Facebooku – na profilu firmowym.

Regulamin:

 1. Organizatorem akcji jest firma HMT – producent materiałów ściernych z siedzibą w Mrągowie, ul. Przemysłowa 8
 2. Organizator wybierze 10 osób które jako pierwsze zgłoszą się na platformie Facebook i spełniają warunki uczestnictwa w akcji. Osobom tym organizator nieodpłatnie wyśle przesyłkę zawierającą 3 krążki do szlifowania gładzi – HMT Multipad Aero.
 3. Celem akcji jest możliwość pozyskania opinii i komentarzy odnośnie naszego produktu pochodzących od firm, bądź osób z branży budowlanej.
 4. Warunki zgłoszenia / uczestnictwa w akcji:
  1. Zgłosić się mogą osoby pracujące bądź prowadzące firmę budowlaną / remontową.
  2. Wymagamy podzielenia się publicznie opinią odnośnie naszego produktu na firmowej stronie / profilu na Facebooku  terminie 30 dni od otrzymania przesyłki.
  3. Osoba zgłaszająca się do konkursu musi podać adres profilu firmowego na Facebooku
 5. Organizator pokrywa koszty transportu.