krążek hmt aero

Krążki ścierne stały się nieocenioną pomocą jeśli chodzi o szlifowanie niemalże każdej z powierzchni. Idealnie sprawdzają się w tej roli. Krążków ściernych możemy używać do szlifowania metalu, drewna, a także innych materiałów budowlanych. Ich innowacyjne właściwości pozwalają wykorzystywać je nawet na bardzo wymagających powierzchniach.

Zalety wykorzystania krążków ściernych

Wykorzystanie krążków ściernych ma szereg zalet. Przede wszystkim znacznie ułatwia nam prace jakie wykonujemy. Odpowiednie materiały ścierne są nam niezbędne. Są dość uniwersalnym narzędziem, które powinno się znaleźć w każdym domu.

Krążki ścierne stały się również najpopularniejszym narzędziem podczas remontu. Wszystko to za sprawą ich pozytywnych właściwości. Dzięki nim możemy usunąć resztki farby, czy nierówności które znajdują się na ścianach.

krążek hmt aero
krążek hmt aero

Jako firma zajmująca się konfekcją materiałów ściernych podjęliśmy się stworzenia narzędzia, które znacznie ułatwi prace i wpłynie pozytywnie na jej komfort. Stworzyliśmy innowacyjny krążek HMT AERO, który wykonaliśmy z wysokiej jakości włókniny poliestrowej. Otwory w które jest wyposażony krążek pozwalają na „zasysanie” pyłu powstałego w czasie pracy.

Badania potwierdzające skuteczność krążka HMT AERO

Nasza firma przeprowadziła niezależne badania krążka HMT AERO, który jest innowacyjnym produktem wykonanym ze specjalnej włókniny poliestrowej. Użyty do produkcji krążka materiał pozwala znacznie zredukować zapylenie otoczenia podczas szlifowania. Wykorzystanie go przy szlifowaniu płaskich powierzchni pokrytych gładzią w dużym stopniu redukuje koszty wykonawcze. Badania przeprowadzono na zasadzie zestawienia jakości pracy dwóch krążków szlifierskich.

W wyniku przeprowadzonych badań potwierdzono pozytywne właściwości KRĄŻKA HMT AERO. W stosunku do tradycyjnych produktów krążek ten redukuje zapylenie w miejscu pracy o około 90 %. Jednocześnie korzystanie z krążka wpływa również na czas pracy. Badania potwierdziły, że czas pracy został skrócony o 13 minut. Kolejnym udowodnionym aspektem jest dłuższa wytrzymałość produktu. Tradycyjny krążek po zeszlifowaniu ściany nie nadaje się do użytku, krążek HMT AERO natomiast jest w stanie przepracować znacznie większą powierzchnię. Badania wykazały również, że krążek HMT AERO pozwala na uzyskanie lepszej jakości uzyskanej powierzchni, a także gwarantuje pracę w komfortowych warunkach. Wielkim atutem krążka HMT AERO jest znaczna redukcja kosztów wykonawczych.

Badania